Fotografia komercyjna

 

Nie zapominam oczywiście o firmach. Ten zakamarek fotografii, cechujący się własną specyfiką nie jest mi obcy. Chcę zaoferować najlepszą jakość w przystępnych cenach.
Zapoznaj się z moimi przykładowymi realizacjami i dowiedz się o nich trochę więcej.

  • Fotografia reklamowa
  • Eventy, koncerty, konferencje
  • Reportaże i dokumentacja
  • Miejsca i obiekty sakralne

Do każdego zamówienia podchodzę indywidualnie, traktuje je jako wyzwanie, dlatego nie oferujemy stałego cennika. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani współpracą, proszę o kontakt za pomocą formularza. Postaram się jak najszybciej stworzyć indywidualną wycenę dla Państwa.

 

Fotografia reklamowa

prev next
 
Nieraz do wykonania folderu czy ulotki na wysokim poziomie potrzebna jest odpowiednia fotografia. Z przyjemnością wykonam dla Państwa zdjęcia obiektów, floty, personelu czy też produktów w najwyższych standartach a także przygotuje je odpowiednio do druku lub internetu.

Eventy, koncerty, zloty

prev next
 
Duże imprezy, scena, masa ludzi. To z pewnością są chwilę warte uwiecznienia. W jaki sposób to zrobić. Z doświadczenia wiem, że jest tylko jedna możliwość. Trzeba to zrobić dobrze.

Reportaże i dokumentacja

prev next
 
Wiele chwil z życia firmy zasługuję na upamiętnienie. Otwarcie nowego oddziału, wręczenie nagród, konferencja czy nawet imprezy firmowe, ukazane w dobrym reportażu fotograficznym mogą posłużyć nie tylko jako pamiątka ale także efektywne narzędzie marketingowe.
Wydarzenia takie jak targi, wystawy, wiece, kongresy, wręcz nie powinny odbywać się bez dokumentacji fotograficznej, którą z wielką przyjemnością Państwu zapewnię.